Beste vrienden/familie/kennissen!
Ik stel mij officieel kandidaat om jongerenvertegenwoordiger van de VN (Verenigde Naties) te worden!
Mijn speerpunten zijn water, voedsel en onderwijs.
Het menselijk lichaam bestaat voor een groot gedeelte uit water. Zonder water overleeft men niet. Naast water heb je ook voedsel nodig om te overleven. Denk maar eens als jij een ochtendje niet hebt ontbeten.. dan begint je maag al rare geluiden te maken en kun je je niet goed concentreren! Deze concentratie is nodig op school… Educatie is nodig om ontwikkelingslanden zelfstandig te maken. Er luidt een Chinees gezegde: Geef een man een vis en hij heeft eten voor 1 dag, LEER een man vissen en hij heeft eten voor de rest van zijn leven…
Ik heb een ‘Stop thinking – Start Acting’ approach, want praatjes vullen geen gaatjes. Dat er armoede is en dat de wereld er beter uit kan zien… dat weten we nu allemaal wel. Het wordt tijd dat er wat gebeurt!
Met alle gerenommeerde universiteiten/hogescholen/mbo-scholen beschikt Nederland over voldoende kennis. Daarnaast zijn met de huidige social media afstanden veel kleiner geworden!
Als jongerenvertegenwoordiger wil ik de mening van jongeren horen en met hen aan de slag gaan met doelgerichte projecten. Ik wil jongeren meenemen naar events, in contact brengen met beleidsmakers en hun stem laten horen aan Banki Moon!
Verandering begint bij jezelf en SAMEN sta je sterk!!! Krijg ik jouw stem om een verschil te maken voor duizenden mensen in andere delen van de wereld die het niet zo goed hebben getroffen als jij en ik?!
Be the change you wish to see in the world, heeft Mahatma Gandhi ooit gezegd. Ik wil graag een verschil maken. Maak jij een verschil, door op mij te stemmen?
Stem via www.kirty.nl of sms Kirty naar 5040 (smsen is volledig gratis en je kan maar 1 keer stemmen per mobiele nummer). Je kunt ook 2 keer op mij stemmen door het via internet én sms te doen!
Stemmen kan maar tot zaterdag 2 oktober, dus wacht niet langer en stem nu!!
Wil je meer informatie over mij of waar ik voor sta, ga dan naar www.kirty.nl.
Stuur dit berichtje svp door naar zoveel mogelijk mensen in jullie netwerk! Ik kan alle stemmen goed gebruiken.
Bij voorbaat enorm bedankt voor jullie steun en stem!
Liefs,
Kirty
Laat de viissen in het water en er zal vrede zijn.
Laat de vissen in het water en er zal vrede zijn.
Swami Prabhupad Jagat Guru jay! kwam uit een door de politiek als ontwikkelingsland bestempelde India.
Mensen in westers georiënteerde maatschappijen hebben meer onderwijs nodig dan mensen in zogenaamde ontwikkelingslanden
Sri Sri Guru en Gauranga ji ki jay!
Beste Kirty,
Lees de wet van karma even na.
Gita Cursus zou perfect voor jou zijn.
Helpen is altijd goed.
Sinds de V.N. bestaat is er meer oorlogen geweld en moorden gestegen.
Medeplichtig zijn voor Moord, dat moet men voorkomen.
Zoals prabhu ji al zei laat de vissen in het water.
Radhe Radhe!
Ja! Maak een verschil HIER thuis in Nederland! honderdduizenden kinderen wachten op jou!
Beste allen,
Wat een reacties zeg..
Verandering begint bij jezelf.. wet van karma is dat je hetgeen je doet of juist nalaat jouw leven bepaalt. IK kies ervoor om iets te doen aan het feit dat er nu (wellicht) weinig gebeurt binnen de VN. Het is aan ieder individu zelf om te bepalen of we dat zo laten of dat we er actief iets mee gaan doen.
Laat de vissen in het water en er zal vrede zijn? Nou ik heb geen idee hoe je dat zou moeten interpreteren… laat iedere 8 seconden maar een kind sterven en er zal vrede zijn?
Laat er maar corruptie zijn en er zal vrede zijn? Dare to speak..
Dare to stand up for what is right, even if you’re standing alone… je moet vechten for the good cause.. en niet als een slapjanus je mond dichthouden..
There are three people:
One who see things happen
One who make things happen
and one who wonder what happened
En met deze functie weet ik dat ik dichterbij de kern het probleem kan komen en mij best kan doen om een verschil te kunnen maken… niet geschoten is altijd mis 😉
Beste kirty,
Helemaal eens dat je wilt graag helpen.
Wet van karma gaat iets verder.
Verandering begint bij jezelf.. wet van karma is dat je hetgeen je doet of juist nalaat jouw leven bepaalt.
Heel goed. Nu je zelf zegt het bepaald jou leven.( niet allen jou leven maar ook jou dood.)
Als er ieder 8 sec. een kind dood gaat heeft het dan te maken met een derde wereld land.
Nee, het heeft niet te maken met een derde wereld land of corruptie of omscholing.
Wet van karma gaat over handelen volgens de wet van het natuur op een eerlijk en natuurlijk manier.
Dit moet gebeuren volgens de regels en waarden en normen van de Veda`s.(kennis om gaande het lichaam, geest en Ziel en de drie guna`s).
Gebeurt dit niet dan is men aan Vikarma bezig. resultaat is ongeneeslijke ziekten armoede ongunstige leef situatie.
Volgt men zijn plichten niet door luiheid dan spreekt men over akarma. (Ik zeg niks over Niskamakarma )Dit mag een andere keer.
Een ieder heeft het recht om een ander te helpen naar gelang van zijn of haar bewustzijn niveau. Ieder jaar worden in Nederland zo’n 200.000 vrouwen zwanger. Meestal is dat de bedoeling, maar soms niet. Een onbedoelde zwangerschap kan toch gewenst blijken, maar het kan ook zijn dat de zwangerschap niet gewenst is en dat de vrouw deze wil beëindigen. Als de vrouw zelf weloverwogen een keuze maakt, is iedere beslissing de juiste. Als zij een zwangerschap laat afbreken zijn daarvoor de verschillende mogelijkheden. Dit is vooral afhankelijk van het aantal weken dat de zwangerschap heeft geduurd. ( het is ook moord)
Dit is geregisterde aantal. Hoeveel abortus vind plaats volgens jou in Nederland per dag?
Hoeveel Miljoen dieren worden per dag geslacht in Nederland? Koeien , schapen, geiten, konijnen, kippen en niet te vergeten vissen?
Hebben deze wezen geen recht om te leven omdat ze dieren zijn en andere lichaam hebben dan mensen?
U geeft aan dat er per 8 sec. iemand dood gaat.
Dare to stand up for what is right, even if you’re standing alone… je moet vechten for the good cause.. en niet als een slapjanus je mond dichthouden.
Vechten voor wat?
Bhagavad Gita 7.4 bhumir apo’nalo vayuh / kham mano buddhir eva ca
ahankara itiyam me / bhinna prakrtir astadha
Mijn externe materiële vermogen heeft acht afdelingen: aarde, water, vuur, ether, geest, intelligentie en vals ego.
Dit houd in dat ik moet vechten voor deze materiële energieën . maar ik ben dit energieën niet. Wie ben ik dan? Ik ben een ziel. En deze ziel gaat niet dood.
Helemaal eens dat er mensen zijn die toekijken.
Het stoffelijke lichaam van de baddha-jiva is samengesteld uit vijf materiële elementen—aarde, water, vuur, lucht en ether—en is tijdelijk en vergankelijk. Na de dood wisselt de jiva zijn stoffelijk lichaam. Daar waar geboorte is, zal de dood altijd volgen. Vandaag, morgen, of na enkele jaren, de dood staat vast.
mrtyur janmavatam vira / dehena saha jayate
adya vabda-satante va / mrtyur vai praninam dhruvah
Srimad-Bhagavatam 10.1.38
In Gita (2.27) wordt gezegd: jatasya hi dhruvo mrtyuh. “Voor iemand die geboorte heeft genomen, is de dood een zekerheid.”
De onmiddellijke benoeming van de jiva, die is samengesteld uit geest, intelligentie en vals ego, en die zijn zuivere aard bedekt, wordt suksma-sarira (het subtiele lichaam) genoemd. Men wordt bij elke geboorte een nieuw stoffelijk lichaam gegund, en op het moment van de dood wordt het vernietigd, maar dit is niet het geval met het subtiele lichaam. Vanwege de jiva’s vergeetachtigheid van Sri Krsna’s svarupa, heeft het subtiele lichaam zijn svarupa sinds onheuglijke tijden omhuld. Zelfs na het heugen van Sri Bhagavan door zulke methodes als jnana, yoga, tapasya, dhyana of studie van de Veda’s, kan dit subtiele lichaam niet worden opgelost. Het kan enkel worden opgelost door Hem te heugen via het medium van bhagavad-bhakti .
U praat over een bepaalde doelgroepen mensen.
here are three people:
One who see things happen
One who make things happen
and one who wonder what happened
Wat zien mensen gebeuren?
Zien ze een lichaam van kind dood gaan of zien ze het ziel dood gaan?
Wat ziet u gebeuren? Wie moet opdraaien voor de dood van een kind.
De samenleving, familie leden , het staat. Wie?
U praat over helpen dat is heel goed. Wat en wie wilt u helpen een lichaam of een ziel?
Als u hier op deze site iets laat plaatsen dan moet u rekening houden met een reactie.
Er wordt gezegd , wat men zaait zal men moeten oogsten.
Er wordt in het natuur niemand onschuldig gestraft.
Men krijgt zijn of haar straf door zijn eigen zintuigen(verlangens) en geest.
Men krijgt straf door andere levende wezen.
Men krijgt straf door het natuur. Wij zijn geen rechters en we beoordelen niemand.
Wij willen graag helpen om geen geboorte meer te krijgen. Wie kan dat geven?
Respect voor jou mening.
succes in het helpen van anderen.
Vaisnavadasanudasa,
Radharamandas
Hari Bol!
Deze website is niet bedoeld voor politieke propagandadoeleinden. Hoe meer steun aan de VN, hoe meer oorlogen erbij zullen komen.
Mee eens. Nog geen reactie hierop?
Namashkaar,
Wat een pessimisten zijn jullie zeg.. totaaaaal niet verwacht van de hare krishna beweging.
Dit meisje wilt verandering brengen.. gun haar die kans..
Verandering begint bij jezelf wijsneuzen. Zij maakt een begin.. wat doen jullie behalve negatieve comments geven..
En acyutanandan das.. kijk eens wat organisaties wel goed doen.. ik kan ook zeggen dat er seksuele schandalen zijn bij binnen isckon.. maar dat wordt in de doofpot gestopt… verwijt een ander niet iets als het bij jezelf niet goed gaat 😉 in alle organisaties gaat er iets niet goed.. maar dan zijn er juist mensen nodig die daarvoor vechten.. en als je niet wilt dat het bericht erop staat.. laat het dan verwijderen.. ze heeft het er klaarblijkelijk niet zelf op geplatast ;)…
al dat negatieve gedoe.. Krishna brengt juist liefde.. ik zie hier niks van enige positiviteit van jullie.
Beste Dharampal ji,
Ik kan voorstellen dat u zich geïrriteerd voelt.
U beschuldigd ons van pessimisten.
Ik vind het jammer dat u de discussie voorbij loopt of spreekt.
Kijk even in mijn laatste argumenten.
Wij zijn totaal geen pessimisten.
Wij zijn sociaal,optimistisch ,transparant qua uitleg over politiek en spiritueel.
Er zijn wat dingen die u verward met ons:
1. De wet van karma kent geen genade in zijn resultaat.
2. Krishna beweging heeft zijn platvorm gecreëerd op spirituele niveau(op het ziel) en niet op Roti,kapará aur Makaan,eten drinken kleding,woning. Maar twee trede hoger en dat is zielsbewust (geen mann of geest bewustzijn) worden. De zielsbewuste personen gaan niet druk maken over eten, drinken ,slapen, paren en verdedigen. Maar iets hoger denken en afvragen waarom al deze ellende me tegen komen.
3. When people in this world perform activities, sometimes they understand what they are doing and sometimes they don’t. Those who know what they are doing achieve success in their work, whereas ignorant people do not.
4. It is by the force of karma that a living entity takes birth, and it is by karma alone that he meets his destruction. His happiness, distress, fear and sense of security all arise as the effects of karma.
5. Wees eens eerlijk ,zoek het zelf uit van het moment dat de V.N. bestaat dat er meer oorlogen , honger, afslachting van dorpelingen onder elkaar. Met hulp van zogenaamde helpers. Van westerse aanhangers.(CIA & FBI) en nog veel anderen zoals wapens, handelaren, medicijn en fabrikanten ect….
6. Het kind wil helpen dat mag. Mijn vraag is ,wat gaat ze helpen en wat helpen al deze zogenaamde V.N. en andere hulp instanties .Het lichaam bestaat uit botten, poep, pis, slijm, intelligentie,valse ego,geest , ziel en wat helpen ze? En wie helpen ze?
7. Het begin is zeker bij je zelf, sta op en zoek uit waardoor het komt dat we leed en verdriet tegen komen. Waarom? En niet zeggen van wij zijn pessimisten . Als u het niet beter weet en sentimenteel wordt, kunnen we niks voor u doen.
8. Hare Krishna`s spreken de waarheid en als iemand het niet kan begrijpen dan is het niet de schuld van Hare krishna`s.
9. Ik heb een klein rijschool sinds 1990 en probeer mijn levens onderhoud hieruit te halen met dank van Sri Guru en Sri Hari. Nu zijn er velen die een rijbewijs gehaald hebben via mij. De vraag is, wie is schuldig als één van deze ex-leerlingen alcohol of drugs gebruiken en iemand dood rijden! Ben ik verantwoordelijk voor hun daden of zijn ze zelf verantwoordelijk. Ik kan best begrijpen als ze nog onder toezicht rijden, dan mag ik verantwoordelijk gesteld worden.
Er bestaat geen enkel andere organisaties dan De Vaisnava`s die Sociaal en maatschappelijk dienst bewijzen aan iedereen de juiste hulp bieden aan de juiste personen. Hoe ? Door god bewust en zielbewust te worden en niet te leven als honden en katten.( volgens Dharma).
Als men de ventilator uitzet dan blijft dit zeker enkele minuten door draaien of niet?
Het is niet zo, als ik 20 jaar geleden iemand gedood heb , gelijk vrijwaring krijgt van al mijn zonde`s omdat ik in ISKON zit. Nee die straf zal komen dat is de wet van karma. Het zal misschien niet zo hard aan komen want ik heb nu alle slechte handelingen achter gelaten en probeer Godbewust aan het leven. Dat is het enige en voor de rest zal ik zeker de terugslagen krijgen van deze leven en levens voorheen. Geen twijfels.
Wat bedoel ik hiermee? Dat het terugslag van karma gaat komen waar je ook bent. Het voordeel van een ongeluk die toch op één of andere manier geluk is ,dat men in een situatie terecht komt waar men extra hulp kan krijgen om het weer boven te komen van de situatie waar in men zich bevond.
Het misbruik van seksuele schandalen binnen de ISKON in het verleden. Ik probeer het niet goed te praten. Laten we het bekijken volgens de wet van karma alles wat men zaait zal men moeten oogsten. Het zou zowiezo gebeuren of ze binnen ISKON of buiten ISKON zouden verblijven. Het is natuurlijk absurd dit te stimuleren voor anderen. Geweld mag men nimmer gebruiken. En misbruik maken van een ander nooit. Dus hoe kunnen we dit harmoniseren.
Wij proberen zo simpel mogelijk te leven volgens de Vedische waarde en normen. Ik kan best begrijpen waarom u dit raar vind. Het is misschien te hard voor u om te accepteren dat niet alles zoetjes en zachtjes is.
Acyutanandan das heeft zijn reden waarom zulke discussies hier op deze site niet thuis hoort.
Het is jammer dat u geen liefde en positiviteit hebt kunnen zien in onze missie. Wij zijn zeker van mening dat Kirty mag helpen wie ze wil en waar ze het wilt. Zij heeft een vrije verlangen en niemand kan dat van haar afpakken. Iedereen van ons mag doen wat men maar wil. En dat gebeurd ook in onze dagelijkse leven.
Als het maar volgens de wet van Dharma plaats vindt dan zullen we zeker harmonie bereiken.
Hare Krishna
Vaisanavadasanudas,
Radhramandas